הגדלת חזה

הגדלת החזה הוא צורך אסתטי של נשים רבות, מרכזיים רפואיים רבים מעניקים פתרון לנשים המעוניינות לקבל שורת זה ופרוסים ברחבי הארץ במרכזים ורשתות.

במאמר הבה נדבר על מה חשוב לדעת לפני בחירת המרכז להגדלת החזה:

ותק  המרכז ואיכות הרופאים

חשוב לבדוק מהו ותק פעילות המרכז, המציע לכם את השירות. הגדלת חזה, זהו תהליך רפואי ואסתטי, וחשוב לדעת שיש לכם עסק עם צוות מיומן וותיק. הגדלת חזה, היא ניתוח לכל דבר, וחשוב מאוד להיות בטוחות, שאנו מבצעות אותו אצל המומחים והרופאים המקצועיים ביותר, גם לצורך מניעת נזקי רפואיים וגם מניעת נזקים אסתטיים.

כיסוי רפואי

חשוב מאוד לבדוק את הכיסוי והליווי הרפואי, אותו אתן מקבלות בעת הניתוח. חשוב לבדוק, כי בעת הגדלת החזה, אתם מבטוחות מאפשרויות של סיכונים והשפעות שליליות של הניתוח, וזאת, בכדי לדעת שיש לכם כתובת לפנות אליה, בכל מקרה שלא יהיה. חשוב לוודא, שאתם הולכות לעבוד עם מרכז, אשר עומד מאחורי הפעולות שלו ויודע לקחת אחריות גם על כשלים ואפשרויות לסיבוכים. יש לבדוק האם הרופא המטפל, מונה בפניכם את כל היתרונות והחסרונות של ניתוח הגדלת חזה. רופא מקצועי, מחויב לעבוד יחד איתכן על כל הפרטים- גם הנעימים פחות.

אמינות ושקיפות רפואית

בעת הגדלת חזה, יש נטייה למבקשת השירות, להגזים מעט ולבקש גודל שאינו מתאים למבנה גופה ויכול לפגוע בה, הן מהפן הבריאותי והן מהפן האסתטי. רופא מקצועי, ידע לכוון את המטופלת העומדת מולו, לתוצאה האופטימאלית הן מבחינת המראה והן מבחינת בטיחות הניתוח ואיכות החיים שלאחריו. רופא אשר נוהג אחרת, הוא אינו מקצועי וחייב להדליק אור אדום בעת שיקול ביצוע ניתוח הגדלת חזה, אצל אדם כזה.

הבנת הסיכונים

כפי שציינו מעלה, הגדלת חזה הוא ניתוח לכל דבר, וחשוב מאוד להתייחס אליו ככזה.

יש להבין, שכמו בכל ניתוח, גם בהגדלת חזה ישנם סיכונים רבים, גם מאחר ומדובר בהרדמה כללית וגם מאחר ומודבר בפעולה כירורגית, הדורשת הכנסת עצמים זרים אל תוך הגוף והשד עצמו, אשר נמצא בסמוך ללב ולמערכות חשובות. אלה סיכונים אשר יציגו בפניכם, הן לפני החתימה על החוזה והן לפני הניתוח עצמו, וחשוב לקחת אותם בחשבון, גם אם הם הופכים לפחות ופחות שכיחים עם השתכללות הרפואה המודרנית.

עלויות

עלות ניתוח הגדלת חזה, עולה כמה עשרות אלפי שקלים ואינו תהליך זול. במגוון קופות החולים, ניתן לקבל החזרים בגין טיפולים וניתוחים אסתטיים הגדלת חזה, הינו טיפול אשר כלול בסל השירותים והכיסויים המשלימים בסוגי ביטוח וכיסוי בקופות החולים השונות.

ניתן להתעניין, באם קיימת בקופת החולים שלכם ו/או בסוג הביטוח המשלים שברשותכם, והאם אתם זכאיות או יכולות לקבל החזר בגין טיפול כזה.

פעולה כזו, עשויה לחסוך לכן כסף רב עבור ניתוח הגדלת חזה.

לסיכום, כפי שציינו פעמים רבות במהלך המאמר, הגדלת חזה, היא פעולה כירורגית ואסתטית כאחד. עקב כך, חשוב להבין את הפרמטרים וההשלכות הרבות הכרוכות בפעולה זו, להיות זהירות ובטוחות וכמובן, יפות.

הרמת פנים