ספא זוגי

מתי פעם אחרונה הייתם בספא זוגי? מרוץ החיים של ימינו גורם לכך שאנשים עובדים קשה מאד סביב השעון, בכל ימות השבוע, כמעט ללא מנוחה. מצב כזה הוא קשה מאד עד בלתי אפשרי, וכל אחד מוצא את עצמו מידי פעם מייחל לשעה של שקט, של מנוחה, של פינוק ושל בריאות. ומה מתאים יותר מספא זוגי מפנק?

מהו ספא?

ספא הוא האופן המושלם לקבל את שעת הפינוק הזו. ספא הוא בעצם שם כולל למגוון סוגים של טיפולים מפנקים ונעימים, אשר יש להם גם ערך בריאותי, אך בעיקר ערך של מנוחה והתרגעות. הטיפול העיקרי בין טיפולי הספא הוא העיסוי. ישנם סוגים רבים של עיסויים, החל מעיבויים פשוטים המתאימים לכל אחד, ועד לעיסויים מיוחדים כמו עיסוי באבנים חמות, עיסוי ארומתרפי, עיסוי רקמות עמוק – שהוא בעל אופי רפואי יותר, ועוד. ישנם גם עיסויים שמתמקדים בחלק גוף מסוים, כמו עיסוי רגליים, עיסוי פנים, עיסוי קרקפת ועוד.

איפה מקבלים טיפולי ספא?

טיפולי ספא מקבלים בדרך כלל במכוני ספא. מכוני ספא מציעים טיפולי ספא נוספים, כמו טבילה באמבט חם (הוט טאב), בריכות המכילות שמנים רפואיים או מרגיעים, ועוד. בנוסף, מכוני ספא מציעים ג'קוזי, ארוחות קלות וחטיפים מפנקים, וניתן לבלות בהם משעה אחת ועד יום שלהם. לעיתים אפשר לקבל גם טיפולי ספא עד הבית, אך כאן מדובר בעיסויים בלבד על ידי מעסה מוסמך. אנו מציעים לכם מגוון גדול של טיפולי ספא מפנקים במכון, כך שתיהנו משעות של פינוק מושלם. אצלנו תמצאו את טובי המטפלים, אשר יעניקו לכם עיסויים מקצועיים מכל הסוגים וגם טיפולים ייחודיים כמו וואטסו (שיאצו במים) וטיפולי מים נוספים, להנאה מושלמת.

?אבל למה לבוא לבד

למכון ספא אפשר להגיע לבד, ולקבל טיפולים אישיים. אך אפשר גם להגיע לספא זוגי. במצב כזה, חדרי הטיפולים נסגרים לשימוש הזוג בלבד, והחוויה הופכת לרומנטית מאד. ניתן לקבל טיפולים זוגיים, כמו עיסוי במקביל, טבילה משותפת בבריכות וכדומה. לחילופין, אפשר להגיע למכון ספא עם חברים וליהנות מבילוי משותף במתחמי הספא השונים, הכוללים לעיתים גם סאונות וכדומה, מקומות שנעים לשבת בהם עם חברים. כך הופך הספא לא רק לפינוק אישי אלא לבילוי של ממש.