פרקטים מעץ

ריצוף על ידי פרקט מעץ יכול להיות הפיתרון הטוב ביותר עבור אנשים שרוצים ומעוניינים לשנות את המראה של ביתם במינומום עבודה ובמקסימום תוצאה. פרקט עץ היא הדרך היפה והיעילה ביותר בשינוי מראה פנים הבית, למראה מודרני ומעוצב יחד עם מראה חם וטבעי. פרקט עץ חוזר לאופנה בשנים האחרונות ובכל הבתים החדשים והמשופצים מותקן פרקט עץ ברוב או כל חלקי הבית.

מהו פרקט עץ?

פרקט עץ יכול להיות עשוי מעץ מלא או רק בעל מראה של עץ, פרקט למינציה. גם פרקט עץ טבעי מלא וגם פרקט למינציה דמוי עץ יכולים להביא לתוצאה יפה במיוחד ומעוצבת ולשנות את חלל פנים הבית ללא כל היכר. איכותו של פרקט עץ ופרקט למינציה תיבדק ותיקבע לפי העובי שלו, ככל שהוא יותר עבה כך הוא גם יותר איכותי ויותר יקר. כתוצאה מהעובי והחוזק, יבדקו גם פרמטרים אחרים כגון עמידות בפני צעדים מרובים, שחיקה טבעית והעמידות של החומר בפני חומרים שונים שיכולים להימצא בכל בית.

עיצוב פרקט עץ

כיום אפשר למצוא פרקט עץ מעוצב בצורות שונות, כל אחד לפי טעמו. אפשר למצוא פרקט עץ ארוך, קצר, עבה, דק, עבה עם דוגמא דקה מוצלת בתוכו, משבצות, מחוספס, חלק, ועוד הרבה אפשרויות נוספות. תוכלו למצוא צבעי וגווני עץ שונים, החל מטבעי וכלה בצבעים מלאכותיים. תוכלו לבחור פרקט עץ לפי בחירה בדוגמא הטבעית ביותר או לפי מראה מעוצב ומיוחד, הכל לפי בחירתכם האישית. בכל החנויות שמוכרות פרקט עץ תוכלו למצוא את רוב האפשרויות שהצעענו מעלה, ולהגשים ולממש את הרעיונות שלכם.

לסיכום- פרקט עץ

בבחירה של פרקט עץ יש לשים לב לאפשרויות השונות מבחינת תצורת הפרקט והאם היא משתלבת יפה בחלל בו רציתם להתקינו. אם כבר אנו מדברים על התקנה, נמליץ להתקין את הפרקט על ידי בעל מקצוע שיתן לכם אחריות על הפרקט וההתקנה למשך שנים, על מנת למנוע בעיות עתידיות. אמנם אפשר להתקין פרקט בצורה עצמאית וזה יחסית קל, אך אז אין לכם את האחריות, ובמקרה של התקנת פרקט עץ היא חשובה מאד.